TEL

Tervist edendavate lasteaedade koordinaator on Janika Volga (Janika.Volga@kohila.edu.ee).

Lasteaed Liitumisaasta Kontaktisik E-posti aadress
Rapla lasteaed Päkapikk 2003  Enely Buht  pakapikk@rapla.ee
Rapla lasteaed Naksitrallid 2003 Marje Krusell  lasteaed.naksitrallid@gmail.com
Rapla lasteaed Kelluke 2003 Aune Kähär  kelluke@kelluke.edu.ee
Rapla lasteaed Pääsupesa 2003 Svea Jõeste  raplapesa@gmail.com
Kehtna lasteaed Siller 2003 Katrin Velleste  kehtna.lasteaed@kehtna.ee
Järvakandi Pesamuna 2011  Jaanika Värat pesmuna@jarvakandi.ee
Kohila Sipsik 2011  Kaia Välling
Janika Volga
 sipsik@kohila.ee
Märjamaa Pillerpall 2015  Astrid Tamman lasteaed.pillerpall@marjamaa.ee
Sutlema lasteaed Linnupesa 2016  Kaire Pari linnupesa@kohila.ee